YAZAR
Argün Albayrak
DOSYA BOYUTU
1,66 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786056238758

Bir Cavidan kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Cavidan kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Argün Albayrak tarafından yazılmıştır.


Cavidan; 1500'lü yılların ortalarında geçen, gerçek tarihi vakaalarla renklendirilmiş bir kurgu-romandır.Osmanlı'nın en cabbar dönemlerinde; 'bakire ruhu ve bir başına kaldığı bedeniyle Françe topraklarında istihbarat yapan Egeli bir kızın ölümsüz mücadelesi... Cavidan; içinden bir türlü çıkamadığı geçmişini aydınlatmak için uğraş verirken, Osmanlı'ya olan inanç ve bağlılığını yüceltmek adına yaşadığı ömrünü; 'hak indinde hak etmeye çalışıyor!Cavidan; içimizde uyuyan 'özlemleri ve aşkları' uyandırırken,yalnız dünyasının derinliklerinde, 'masumiyet hakkı olan bir tebessümlük huzuru' arıyor! Yürüdüğü yolda karşısına çıkan her mendebur vakaayı 'ince zekası ve onurlu kalbiyle aşan 'Cavidan', yüreğinde yaşattığı 'inancı' ile bizleri uzun ve heyecanlı bir ardebenin içine sokuyor! Bir aşkın; hiç dinmeyen kanlı arbadeler ile toz dumana katan karmaşaların içinden doğuşuna tanık olacaksınız.Kalbimin attığı her adım, gözü kör kaderimin kapısını tekmeler.Ondan mı korkacağım!Sayfa Sayısı: 330Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Kerasus 


Ülkemizde Cavidan ismi en çok kullanılan 1404. isim olup, yaklaşık olarak her 14.724 kişiden biri Cavidan adını taşımaktadır. Cavidan isminin sitemizde görüntülenme sayısı 5.279.