Hayatta Olmaz!

Hayatta Olmaz Fragman / Türk Komedi Filmi / Ceyhun Fersoy - Ceyhun Yılmaz. 02:57. 15:28. Hayatta Olmaz sinema filmi. 07:13. Seni Gidi Seni Film / Yerli Komedi (Tek Parça) HD.

Responsive image
YAZAR
Ozan Turan
DOSYA BOYUTU
8,19 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059841344

Bir Hayatta Olmaz! kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Hayatta Olmaz! kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ozan Turan tarafından yazılmıştır.


"Bu dünyada üzüntüyü, derdi kederi tadan her insan şanslıdır. Dönüp arkana baktığında hiç kötü bir şeyle karşılaşmadıysan ya cesaretin yoktur ya da bir fanusun içinde yaşamışsındır."Liseden beri arkadaş olan, üniversite mezunu iki ahbap çavuş. Küçük bir evde yaşıyorlar. İşsizler, parasızlar ve yırtmak için proje üstüne proje geliştiriyorlar. Ama mutluluk, onları sokakta karşılaştığı akrabasından kaçan ergen gibi görmezden geliyor!Deftere yazdırabildikleri son bakkal isyan ediyor; son beş ayda kalkıştıkları beşinci iş olan tavuk döner işi de batıyor. Artık Guinness yetkililerinin telefonlarına çıkacak yüzleri de kalmıyor!Cenk'in kız arkadaşı var ama kontör bakiyesi 0,57 kuruş olduğu için, ancak o aradığında konuşabiliyorlar. Kızın babasının gözü mühendis Kemal'i damat yapmakta. Atılgan ise yarın yokmuş, dünü de unutmuş gibi yaşıyor. Çalışmak istiyor ama, içsel yolculuk hesabı, çekyatında uyuyarak bol bol benliğini dinlendiriyor. Ozan Turan'ın ikinci kitabı Hayatta Olmaz! Hayykitap tarafından yayımlandı. Kitap, hüzün dozu da olan, mizahla iç içe geçmiş bir hikâyeyi anlatıyor. Yazarın şu sözü kitabın ana temasını ortaya koyuyor: "Her şey güzel olacaksa kötüye ne olacak, ona da fırsat vermeliyiz."Dramatik iniş çıkışların, büyük duyguların, sarsıcı olayların, çarpıcı karakterlerin işlendiği bir roman değil bu. Hayat karşısında kuyruğu dik tutmaya, hayata tutunmaya çalışan iki naif delikanlının hüzünlü ve eğlenceli öyküsü.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Hayykitap 


See all related lists ». Share this Rating. Title: Hayatta Olmaz (2019). 7,5/10.