Rengi Yok Yalnızlığın

8.33 TL. Yayınevimizin yayımladığı çok okunan Sol Yanım Aşk adlı kitabından sonra, Rengi Yok Yalnızlığın adlı kitabıyla Çetin Korkut, okurlarına yine merhaba diyor.

Responsive image
YAZAR
Çetin Korkut
DOSYA BOYUTU
4,74 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786055075675

Bir Rengi Yok Yalnızlığın kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Rengi Yok Yalnızlığın kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Çetin Korkut tarafından yazılmıştır.


Yayınevimizin yayımladığı çok okunan Sol Yanım Aşk adlı kitabından sonra, Rengi Yok Yalnızlığın adlı kitabıyla Çetin Korkut, okurlarına yine merhaba diyor. Sevdiği her şey ve herkese rağmen, tüm sevilmişliğine umut diyenleri bekliyor kitabımızın satırları. Haydi, acılarınızı arasında saklayıp kurutun diye açın sayfalarını! Paslanmış insanlık. Eskimiş selamlar soğuk merdiven boşluklarında. Acı çekiyor takvimler. Toplamış eşyalarını, asmış çantasını omzuna gülüşler; bir merdiven altı yalnızlığında kendini tekrar etmekle meşgul sokaklar. Herkes ve her şey başkasına benziyor; kendin olmak günah! Yeni bir tutsaklık insan sabahları artık. Uykum var; ah bilseniz nelere uykum var. Keskin bir ataçla canıma asılmış iyi niyetlere mesela. Yara almadan insanların içindeki niyete ulaşmak zor. Kaçsan yalnızlık tehdit ediyor, kalsan acılar. En iyisi savaşmayı öğrenmek -ki onun da bedeli az değil hani.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 120Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Minval Yayınevi 


11.11 TL. Yayınevimizin yayımladığı çok okunan Sol Yanım Aşk adlı kitabından sonra, Rengi Yok Yalnızlığın adlı kitabıyla Çetin Korkut, okurlarına yine merhaba diyor.