Ruhsar Hanım

13.11 TL. İNKILAP YAYINLARI , Ruhsar Hanım için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Füsun Önal
DOSYA BOYUTU
2,89 MB
YAYIN TARIHI
1994
DIL
Türkçe
ISBN
9789751007858

Ruhsar Hanım harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Füsun Önal. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Füsun Önal'den Ruhsar Hanım kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Birkaç yıl öncesine değin Füsun Önal'ı hançeresinden fışkıran güzel ezgilerle tanıdık. 5 kitabından ilkinin yayınlandığı 1990 yılından bu yana ise onu, beyninin kıvrımları arasından fışkıran uygarlık ve zekâ kıvılcımlarıyla da tanımaya başladık.Bu kitabında ise Füsun Önal'ı, çığlık atarken tanıyacağız.Ve Hayret! Hiç da hayret etmeyeceğiz. Beyinle hançere işbirliğinin doğal bir sonucu olarak atılan bu çığlıkta, çünkü çoğumuz, kendi beynimizin üretmek istediği ürünü göreceğiz, kendi hançeremizin yükseltmek istedini kükreyişi duyacağız. Düşünen beyinlerin üretim temposunu yavaşlatmayı ve ürün kalitesini düşürmeyi amaçlayan bir ters rüzgâr karşısında Füsun Önal'ın, meydan okunan bir naradaki yiğitlikle attığı çığlığı, her şeyi altına aldığını sana bu fırtına karşısında bile, dimdik ayakta kalınabileceğin somut bir kanıtını da oluşturmaktadır.Sayfa Sayısı: 210Baskı Yılı: 1994Dili: TürkçeYayınevi: İnkılap Kitabevi 


Ruhsar Hanım. %30. 19,00 TL. %30. Ruhsar Hanım. Füsun Önal. HAVALE :12,90 TL %-3 EFT İndirimi.