Son Yaprak ve Kısa Hikayeler

Kargo dahil en ucuz7,70 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Son Yaprak ve Kısa Hikayeler. 50 TL ve üstü kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 11 dakika önce Amazon Türkiye.

Responsive image
YAZAR
O. Henry
DOSYA BOYUTU
7,36 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786057995148

Bir Son Yaprak ve Kısa Hikayeler kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Son Yaprak ve Kısa Hikayeler kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap O. Henry tarafından yazılmıştır.


Yıkılmış bir heykel gibi bembeyaz, kımıldamadan yatan Johnsy, gözlerini kapatarak, "Bitirir bitirmez bana haber ver," dedi. "Çünkü son yaprağın düşüşünü görmek istiyorum. Beklemekten usandım. Düşünmekten usandım. Beni hayata bağlayan bütün bağları koparmak, tıpkı o zavallı yorgun yapraklardan biri gibi aşağılara doğru süzülmek, süzülmek istiyorum."Eserlerinde O. Henry adını kullanan William Sydney Porter (1862-1910) derin bir gözlem gücünün ürünü olan yüzlerce kısa hikâyesiyle tanınır. Hayatı boyunca serüvenci bir kimliğe sahip olarak dünyanın çeşitli yerlerini gezen yazar, yaşamın ayrıntılarını, küçük mutluluklarını olağanüstü bir sezgiyle yakalayıp, şaşırtıcı sonlarla aktarır. Yalın dili, yaşadığı çağı yansıtması, doğal anlatımı nedenleriyle Amerikan edebiyatının en güçlü hikâyecilerinden biridir.Tanınmış hikâyelerinden Son Yaprak'ın adını taşıyan bu derlememizde O. Henry 'nin on bir hikâyesi yer alıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Cem Yayınevi 


...(1862-1910) derin bir gözlem gücünün ürünü olan yüzlerce kısa hikayesiyle tanınır. Tanınmış hikayelerinden Son Yaprak'ın adını taşıyan bu derlememizde O. Henry 'nin on bir hikayesi yer alıyor.